مرکز خرید یخچال های ویترینی با قیمت عمده در شیراز

 مرکز خرید یخچال های ویترینی با قیمت عمده در شیراز

مرکز خرید یخچالهای ویترینی در شهر شیراز کجاست ؟ قیمت خرید یخچالهای ویترینی در شیراز به چه میزان می باشد؟ قیمت خرید یخچال های ویترینی ایستاده در شهر شیراز به چه میزان می باشد ؟
خرید یخچالهای ویترینی با قیمت عمده در شهر شیراز، اصفهان، یزد، تهران، رشت و اهواز از طریق شرکت آیسان امکان پذیر می باشد.

مرکز خرید یخچالهای ویترینی در شهر شیراز کجاست؟

شهر شیراز یکی از شهرهایی است که هم توریستی است و هم از بازار فروش یخچال های صنعتی پررونقی بهره مند است. البته جدای از بازار فروش مناسب در زمینه یخچال صنعتی و یخچال های ویترینی کارخانه های در زمینه تولید و فروش و خرید یخچال های ویترینی در شهر شیراز می باشد. به همین دلیل قیمت تمام شده یخچال های ویترینی در شهر شیراز به مراتب کمتر از شهرهای دیگر است چرا که تنها  پرداخت هزینه یخچال را داده و  هزینه حمل و نقل آن توسط خریدار پرداخت نمی شود.

خرید یخچال های ویترینی

مراکز خرید متعددی در شهر شیراز جهت خرید و فروش یخچالهای ویترینی وجود دارد. در واقع مراکز نمایندگی های کارخانه هایی هستند که اقدام به فروش یخچالهای ویترینی در شهر شیراز می کند. کسی که در شهر شیراز باشد می‌تواند با مراجعه به این مکان‌ها یخچال های ویترینی خود را سفارش دهد و آنها را خریداری کرده و در مغازه قرار بدهد.شرکت آیسان امکان جدیدی برای مشتریان خود فراهم کرده است.شرکت آیسان برای مشتریان خود چه در شهر شیراز و شهرهای دیگر این امکان را فراهم کرده است که کالای خود را بدون نیاز به مراجعه به دفاتر فروش و تنها با یک تماس در اختیار داشته باشند. تنها با تماس با مشاوران فروش می توانید کالای مورد نیاز خود را سفارش دهید و با حداقل هزینه حمل و نقل آن را در اختیار داشته باشید.

خرید یخچال های ویترینی

قیمت خرید یخچالهای ویترینی در شهر شیراز به چه میزان می باشد؟

یخچال های ویترینی گونه ای از یخچال های صنعتی هستند که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌ها و هایپر مارکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. علت استقبال فروشندگان مواد غذایی از این گونه یخچال ها آن است که یخچال های ویترینی علاوه بر نگهداری مواد غذایی در درون خود می‌توانند هم کالایی را مواد غذایی را به معرض نمایش قرار دهند و هم دردسر را از فروشندگان برای جابجایی مواد غذایی بردارند. در واقع مشتریان با مراجعه به فروشگاه ها مواد غذایی خود را از درون یخچال ویترینی انتخاب می‌کنند آن را برداشته و در درون سبد غذایی خود قرار می دهند.

خرید یخچال های ویترینی

قیمت خرید یخچال های ویترینی بسیار متفاوت است. به عنوان مثال یخچال های ویترینی ایستاده قیمتی ارزانتر نسبت به یخچال های ویترینی خوابیده دارند. اما به طور معمول قیمت یخچالهای ویترینی از ۵ میلیون تومان شروع شده و بر اساس تفاوت و نوع هر یک از آن‌ها بیشتر نیز می‌شود. قیمت خرید یخچالهای ویترینی در شهر شیراز البته بیشتر از این میزان می‌شود. چرا که خرید یخچال های ویترینی در شهر شیراز علاوه بر پرداخت قیمت یخچال صنعتی هزینه حمل و نقل نیز بر آن افزوده می‌شود.شرکت آیسان با پرداخت حداقل هزینه حمل و نقل کالای شما را با قیمتی ارزان تر نسبت به شهرها و گروه های تجاری دیگر تامین می کنند.

قیمت خرید یخچال های ویترینی ایستاده در شهر شیراز به چه میزان می باشد؟

یخچال های ویترینی ایستاده گونه ای از یخچالهای ویترینی هستند که به صورت ایستاده طراحی و تولید می‌شوند. یخچالهای ویترینی ایستاده در واقع یخچال هایی هستند که برای فروشگاه‌های کوچک و سوپرمارکت ها و مغازه های خرد طراحی و تولید می شود. کمبود فضا و مکان فروشندگان مواد غذایی را ناگزیر ساخته تا اقدام به خرید یخچالهای ایستاده کنند که از لحاظ فضا کمترین فضا را اشغال کند اما بیشتر این مواد غذایی را در طبقات خود قرار بدهد. یخچال ویترینی ایستاده در مدل های متفاوت تولید می‌شود. یخچال ویترینی تک در، یخچال ویترینی دو درب، یخچال ویترینی تک موتوره و یخچال ویترینی دو موتوره تنها بخش از مدل هایی از این یخچال ایستاده می باشند. به همین دلیل قیمت خرید یخچال ویترینی ایستاده متفاوت است.

خرید یخچال های ویترینی

 

در شهر شیراز به دلیل وجود کارخانه هایی در زمینه تولید یخچال های ویترینی و عدم پرداخت هزینه حمل و نقل توسط مشتریان شیرازی، قیمت یخچال ویترینی ایستاده کمتر از شهرهایی می باشد که  کارخانه هایی در زمینه تولید یخچال ویترینی ندارند. شرکت آیسان این امکان را فراهم کرده است که مشتریان خود چه در شهر شیراز و چه در شهرهای دیگر را با پرداخت حداقل هزینه حمل و نقل به خرید مطمئن و ارزان نسبت به گروه های تجاری دیگر کند. برای مشاوره و سفارش محصول خود کافیست و مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در شهرهای مختلف می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت عمده

قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت عمده قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت …

Call Now Buttonمشاور فروش