مرکز فروش یخچال ویترینی ایستاده با قیمت عمده در تهران 

مرکز فروش یخچال ویترینی ایستاده  با قیمت عمده در تهران

قیمت یخچال ایستاده تک درب به چه میزان است؟ لیست قیمت یخچال سوپری را از کجا میتوان تهیه کرد؟ صادرات یخچال ویترینی ایستاده برای روسیه چگونه امکان پذیر است؟ برای صادرات فروش یخچال ویترینی ایستاده چه اقداماتی لازم است؟

مرکز فروش یخچال ویترینی ایستاده با قیمت عمده در تهران ، اصفهان ، شیراز، سمنان ، قم و مشهد از طریق شرکت بازرگانی آیسان امکان پذیر می‌باشد.

قیمت یخچال ایستاده تک درب به چه میزان است؟

یخچال ایستاده تک درب یکی از انواع یخچال های صنعتی است که به صورت تک درب تولید می‌شود . این یخچال ابعاد و اندازه های گوناگون را در بر می‌گیرد. به عنوان مثال یخچال ویترینی تک درب با ارتفاع ۲ متر و ۱متر و نیم تولید می‌شود. یخچال تک درب معمولا با عمق ۶۵ سانتی متر می باشد. به همین علت کسانی که قصد خرید یخچال ویترینی تک درب دارند ابتدا باید عمق و ارتفاع یخچال مناسب خود را سفارش دهند.

 فروش یخچال ویترینی ایستاده

قیمت یخچال ایستاده تک درب متناسب با این ابعاد تغییر می‌کند. برای سفارش محصولات خود می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. این شرکت با داشتن مشاوران مجرب در زمینه یخچال های صنعتی کمک مناسبی به شما در جهت خرید یخچال ویترینی ایستاده و همچنین آگاهی از قیمت یخچال ایستاده تک درب می‌نمایند.

 

لیست قیمت یخچال سوپری را از کجا میتوان تهیه کرد؟

یخچال سوپری یکی از انواع یخچال های صنعتی است.این  یخچال برای استفاده در سوپرمارکت‌ها تولید می‌شود. یخچال سوپری ابعاد و اندازه های متنوع دارد. مدل های این یخچال متنوع است. برخی از یخچال های سوپری بدون درب و اصطلاحا پرده هوا هستند. برخی از آنها دارای درب و در طول و متراژهای بالا تولید می شوند. تعداد دب های متغیر در روی یخچال سوپری می تواند قیمت آن را تغییر دهد.

 فروش یخچال ویترینی ایستاده

قیمت مدل های پرده هوا به صورت متری محاسبه می‌شود. به عنوان مثال هرمتر این یخچال قیمتی برابر با ۱۵ میلیون تومان دارد. مشتریانی که قصد خرید یخچال سوپری درب را دارند، ابتدا باید ابعاد و اندازه های مورد نیاز خود را مشخص کنند.مشتریانی که قصد خرید یخچال پرده هوا را دارند می توانند با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرند و ابعاد و اندازه های مورد نیاز خود را سفارش دهند.

 

صادرات یخچال ویترینی ایستاده برای روسیه چگونه امکان پذیر است؟

کشور روسیه یکی از کشورهای همسایه ایران است که از طریق تجارت دریایی محصولات مناسبی به این کشور صادر می شود. کشور روسیه توانسته بازار مناسبی را جهت محصولات ایرانی فراهم کند. به همین علت مشتریانی که در کشور روسیه اقدام به خرید و فروش یخچال ویترینی می‌کنند سود سرشاری را نصیب خود خواهند کرد. چرا که قیمت یخچال ویترینی در این کشور بسیار گران تر از آن چیزی است که در ایران تولید می شود.

 فروش یخچال ویترینی ایستاده

به همین علت تاجران روسی برای خرید یخچال ویترینی ایستاده و همچنین یخچال ویترینی تک درب از ایران اقدام می کنند. آنها با خرید یخچال ویترینی ایستاده با قیمتی بسیار ارزان تر نسبت به کشور خود و همچنین با کیفیت مناسب می توانند سود بسیار مناسبی را نصیب تجارت خود کنند. برای خرید و فروش یخچال ویترینی ایستاده و همچنین صادرات یخچال ویترینی ایستاده به کشورهای مختلف نظیر کشور روسیه ، ارمنستان،عراق، امارات، قطر و کویت می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

 فروش یخچال ویترینی ایستاده

برای فروش یخچال ویترینی ایستاده چه اقداماتی لازم است؟

برای صادرات و فروش یخچال ویترینی ایستاده تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشند. برای صادرات به کشورهای ارمنستان، عراق، افغانستان، ترکیه ، گرجستان و سایر کشورهای منطقه می‌توانید با مشاورین فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

بروزترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی از تولیدی

بروزترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی از تولیدی برای اطلاع از بروزترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی …

Call Now Buttonمشاور فروش