بروزترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی از تولیدی

بروزترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی از تولیدی

برای اطلاع از بروزترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی از تولیدی باید به مراکز فروش یخچال ایستاده بروید. در آنجا می توانید استعلام بروزترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی را بگیرید. شرکت آیسان نیز در زمینه تولید یخچال ایستاده نوشیدنی فعالیت می کند.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

این شرکت علاوه بر تولید یخچال ایستاده نوشیدنی مدل های متنوع یخچال ایستاده نوشیدنی را تولید می کند. برای اطلاع ازقیمت یخچال ایستاده ۸۰ سانتی، لیست قیمت یخچال مرغ فروشی، قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی، قیمت یخچال ایستاده دو درب، لیست قیمت یخچال سوپری می توانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • استعلام قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در اصفهان چگونه است؟
  • مرکز خرید یخچال ویترینی قنادی در تهران کجاست؟
  • بهترین یخچال سوپرمارکت در شیراز را چگونه می توان تهیه کرد؟
  • صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به پاکستان چگونه امکان پذیر است؟

استعلام قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در اصفهان

یخچال ایستاده نوشیدنی یکی از انواع یخچال های ایستاده صنعتی است. این مدل از یخچال معمولا برای قرار دادن نوشیدنی در انواع فروشگاه ها، رستوران ها و سوپرمارکت ها استفاده می شود. یخچال ایستاده نوشیدنی در دو مدل مختلف و به صورت استاندارد تولید می‌شود مدلهای ۶۰ سانتی و ۷۰ سانتی از مدل های مشهور یخچال ایستاده نوشیدنی هستند.که توسط خریداران سفارش داده می‌شوند.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

در شهر اصفهان مراکز فروش متعددی برای یخچال ایستاده نوشیدنی است. با مراجعه به این مراکز می توانید از بروزترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی اطلاع یابید. این فروشگاه ها در خیابان جی و خیابان چهارباغ هستند. شرکت آیسان هم انواع یخچال ایستاده نوشیدنی را به فروش می رساند. برای آگاهی از قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی می توانید با مشاورین فروش تماس بگیرید تا ضمن سفارش محصول خود از تخفیف خرید عمده بهره مند شوید.

مرکز خرید یخچال ویترینی قنادی در تهران

یخچال ویترینی قنادی مدل های متنوع و قیمت های مختلفی دارد.  از جمله یخچال های تولید شده برای یخچال ویترینی قنادی یخچال های آکواریومی و همچنین یخچالهای ایستاده گردان می‌باشد. این مدلها قیمت های متنوعی دارند. به عنوان مثال یخچال آکواریومی بر اساس متراژ خود قیمتی معادل ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان دارد.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

یخچال ایستاده ویترینی گردان که در آن کیک قرار داده می‌شود و صفحه آن به صورت گرد آن بوده قیمت ارزان تری نسبت یخچال آکواریومی دارد. مدل دیگری که توسط شرکت آیسان تولید می شود مدل اونیکس است. این مدل با طراحی مدرن خود در یخچال مکعبی زیبایی چشم نوازی را برای فروشکاه قنادی به ارمغان می آورد.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

در شهر تهران مراکز متعددی برای خرید یخچال ویترینی قنادی وجود دارد. در این مراکز برخی از یخچال های قنادی کارگاهی و برخی توسط کارخانه ها تولید می شوند. برای خرید یخچال ویترینی قنادی در تهران می توانید به خیابان پیروزی، خاوران و مسگر آباد بروید. قبل از رفتن برای خرید یخچال ویترینی قنادی ابتدا باید مدل مورد نظر خود و ابعاد و اندازه های دلخواه را تعیین کنید. شما می توانید بدون مراجعه حضوری و از طریق با مشاوران فروش آیسان سفارش خود را ثبت کنید. در صفحه محصولات شرکت بازرگانی آیسان مدل های متنوع یخچال جهت قرار دادن و خرید آن به عنوان یخچال ویترینی قنادی وجود دارد.

بهترین یخچال سوپرمارکت در شیراز

برای خرید بهترین یخچال برای سوپرمارکت بهتر است مشخص کنیم که چه نوع مواد غذایی در یخچال قرار داده می‌شود. به عنوان مثال یخچال های ویترینی دو در بیشترین یخچال هایی هستند که توسط خریداران در فروشگاه و سوپرمارکت های کوچک خریداری می شود. مدل های دیگر یخچال ویترینی هستند که برای قرار دادن لبنیات یا گوشت خریداری می شوند. این مدل ها معمولا عمق بیشتری نسبت به یخچال های ویترینی دو درب دارند.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

یکی دیگر از مدل های یخچال های ویترینی ، یخچال ویترینی ۴ درب است. برخی از این یخچال ها به دلیل داشتن متراژ بالا به یخچال سوپری معروف هستند. برای اطلاع از لیست قیمت یخچال سوپری باید متراژ مورد نظر خود را سفارش دهید. هر متر یخچال سوپری تقریبا ۲۵ تا ۲۶ میلیون تومان دارد.

یخچال های ویترینی فروشگاهی که در سوپرمارکت های بزرگ قرار داده می شوند نیز یکی از مدل های پر طرفدار برای قرار دادن یخچال سوپرمارکت می‌باشد پس برای خرید بهترین یخچال برای سوپرمارکت بهتر است ابتدا مشخص کنید که کدام یک از این مدل ها برای کسب و کار شما مناسب تر است.

 

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

در شهر شیراز مراکز فروش یخچال سوپرمارکت در شهرک صنعتی بزرگ شیراز هستند. با مراجعه به این مراکز می توانید بهترین یخچال سوپرمارکت را تهیه کنید. همچنین می توانید با مشاوران فروش تماس بگیرید.

صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به پاکستان

شرکت بازرگانی آیسان علاوه بر فروش محصولات خود در داخل ایران اقدام به صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به پاکستان و سایر کشورهای منطقه می کند. یخچال ایستاده نوشیدنی تولید شده توسط شرکت بازرگانی آیسان دارای سیستم بسیار پیشرفته و همچنین طراحی های جذاب جهت صادرات می باشد.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

علاوه بر آن قیمت تمام شده این مدل از یخچال ها نسبت به نمونه های خارجی آن کمتر است. برای آگاهی از شرایط و نحوه صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به پاکستان، ترکیه ، روسیه ، امارات، انگلیس ، قطر ، کویت و سایر کشورهای جهان با مشاوره فروش شرکت‌ آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

آخرین قیمت یخچال شو کیک در بازار تهران

آخرین قیمت یخچال شو کیک در بازار تهران برای اطلاع از آخرین قیمت یخچال شو …

Call Now Buttonمشاور فروش