آخرین قیمت آبسردکن استیل دو شیر در بازار تهران

آخرین قیمت آبسردکن استیل دو شیر در بازار تهران

برای آن که بتوانید از آخرین قیمت آبسردکن استیل دو شیر در بازار تهران مطلع شوید باید به بازار فروش یخچال و تجهیزات صنعتی در شهر تهران بروید. این مراکز معمولاً در خیابان پیروزی شهر تهران است. علاوه بر آن تولیدی های آبسردکن استیل در جاده خاوران قرار دارند. شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت‌های تولیدکننده و فروشنده تجهیزات صنعتی و برودتی است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

مشاوره فروش شرکت لیست قیمت آبسردکن عمومی ، قیمت آبسردکن استیل دو شیر ، قیمت آبسردکن استیل در اصفهان ، قیمت آبسردکن استیل دست دوم را به شما به صورت تلفنی ارائه میدهد.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت آبسردکن استیل دو شیر در تهران چقدر است؟
  • قیمت آبسردکن استیل برای مسجد چقدر است؟
  • قیمت آبسردکن عمومی در ارومیه به چه میزان است؟
  • صادرات آبسردکن استیل به عراق چگونه انجام میشود؟

قیمت آب سرد کن استیل دو شیر در تهران

آبسردکن استیل دو شیر در مراکز مختلفی استفاده می شود. استفاده از آب سرد کن استیل دو شیر در مدارس ، غذاخوری ها ، مساجد و مکان های عمومی باعث افزایش فروش آبسردکن استیل شده است. قیمت آبسردکن استیل دو شیر بین ۵ تا ۷ میلیون تومان است . این نوسان قیمت به خاطر کیفیت جنس بدنه و موتور به کار رفته شده در آن است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

جنس بدنه آب سرد کن استیل دو شیر از جنس استیل ضد خش و همچنین فوم تزریقی پلی اورتان است که باعث استحکام این این دستگاه می شود. تولیدی های کوچک و بزرگی در شهر تهران در زمینه تولید انواع آبسردکن استیل فعالیت می کنند. برای استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر در تهران می توانید به تولیدیها و مراکز فروش آبسردکن استیل بروید.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

 

اکثر مغازه های فروش آبسردکن استیل و تجهیزات صنعتی آشپزخانه در خیابان پیروزی هستند.اگر در شهر تهران نیستید و یا می خواهید به صورت غیرحضوری از قیمت آبسردکن استیل دو شیر در تهران مطلع شوید می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

 قیمت آب سردکن استیل برای مسجد

مساجد یکی از مکانهای عمومی جهت قراردادن آبسردکن های استیل هستند. اغلب خریداران آبسردکن استیل برای مساجد ، آبسردکن های چهارشیر را خریداری می کنند.  به همین علت قیمت آبسردکن استیل برای مسجد از قیمت آبسردکن استیل دو شیر گران‌تر است. آبسردکن استیل برای مسجد دو فاز بوده و با برق ۲۲۰ ولت کار میکند.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

جنس بدنه دستگاه آبسردکن استیل چهار شیر مانند آبسردکن استیل دو شیر از جنس پلی اورتان و استیل ضد خش است . قیمت آبسردکن استیل برای مسجد از ۷ میلیون تومان تا ۹ میلیون تومان متغیر است. تفاوت قیمت آبسردکن استیل برای مسجد به علت کیفیت ساخت و برند تولیدی آن است. برای اطلاع از قیمت آبسردکن استیل برای مسجد و همچنین قیمت آبسردکن استیل دو شیر می توانید به مرکز فروش این آبسردکن ها بروید.

قیمت آبسردکن عمومی در ارومیه 

همانطور که گفته شد آبسردکن ها در مراکز عمومی و شلوغ مانند بیمارستان ها، رستوران ها، مساجد، مدارس و مکان های اداری استفاده می شود. بسته به نظر مشتری آبسردکن ها مدل های مختلفی دارند. برخی از آب سردکن ها از جنس پلاستیک بوده و از ۲ شیره سرد و گرم تشکیل شده است . مدل دیگر آبسردکن با بدنه استیل در دو نوع آبسردکن استیل دو شیر و آبسردکن استیل چهار شیر تولید می شود.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

برخی از مدل‌های چهارشیر دوطرفه است و به همین علت قیمت آن از مدل‌های چهار شیر معمولی گران‌تر است.کسانی که قصد خرید آبسردکن عمومی در شهر ارومیه را دارند ابتدا باید مدل  مورد نظر خود را برای خرید آبسردکن مشخص کنند. زیرا قیمت آّبسردکن عمومی در مدلهای مختلف ، متفاوت است. علاوه بر تفاوت قیمت آبسردکن عمومی به خاطر مدل ، برند تولیدی هم در افزایش و کاهش قیمت آبسردکن عمومی و قیمت آبسردکن استیل دو شیر اثر می گذارد.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

بعد از مشخص کردن مدل مورد نظر خود می توانید به بازارهای فروش آبسردکن استیل بروید. در شهر ارومیه تولیدی های مختلفی وجود دارد. مشتریان با مراجعه به این تولیدی ها می توانند از قیمت آبسردکن عمومی و قیمت آبسردکن استیل دو شیر مطلع شوند. علاوه بر آن می توانید با مشاوره فروش آیسان تماس گرفته و از آخرین قیمت آبسردکن عمومی و قیمت آبسردکن استیل دو شیر در ارومیه و سایر شهرهای ایران آگاه شوید.

صادرات آب سرد کن استیل دو شیر به عراق

آبسردکن استیل تولید شده در ایران به دلیل کیفیت مناسبی که دارد علاوه بر فروش قابل توجهی که  در داخل کشور به خود اختصاص داده ، به کشورهای مختلف نیز صادر می شود. کشورهای مختلف منطقه و همسایگان ایران جز مقاصد تجاری صادرات آبسردکن استیل دو شیر هستند. یکی از کشورهای مهم جهت صادرات دستگاه آبسردکن استیل دو شیر کشور عراق است است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

اگر قصد صادرات آبسردکن استیل دو شیر به عراق را دارید می توانید از مشاوره رایگان صادراتی آیسان استفاده کنسد. شرکت آیسان در زمینه صادرات آبسردکن استیل دو شیر به عراق ، افغانستان ، ترکیه ، تاجیکستان ، ارمنستان و سایر کشورها فعالیت دارد و مشاوران شرکت می توانند راهنمایی های لازم را در این زمینه به شما ارائه دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش