مرکز خرید یخچال فروشگاهی با قیمت کارخانه

مرکز خرید یخچال فروشگاهی با قیمت کارخانه

لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل را از کجا میتوان تهیه کرد؟ قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب چه میزان است؟ قیمت یخچال ویترینی دست دوم چقدر است؟ صادرات یخچال فروشگاهی به امارات چگونه امکان پذیر است؟

خرید یخچال فروشگاهی یکی از دغدغه های اصلی صاحبان سوپرمارکت ها و مغازه ها و رستوران ها می باشد. مرکز خرید یخچال فروشگاهی با قیمت کارخانه توسط شرکت بازرگانی آیسان فراهم شده است. از طریق این شرکت می توانید اقدام به صادرات یخچال فروشگاهی به کشورهایی نظیر ترکیه، امارات، کویت، قطر، سوریه و عراق نمایید

لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل

شرکت الکترواستیل یکی از شرکت‌های مشهور در زمینه تولید یخچال های خانگی و صنعتی می باشد. این شرکت با داشتن تنوع مناسبی از محصولات توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند و اقدام به فروش و خرید یخچال فروشگاهی نمایید. برای تهیه لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل باید به سایت این شرکت مراجعه نمایید و قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل را در آنجا مشاهده کنید.

خرید یخچال فروشگاهی

اگر شما در شهرهای مختلف زندگی می کنید باید برای خرید یخچال فروشگاهی به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی مراجعه نمایید. این کار برای شما هزینه بیشتری نسبت به زمانی دارد که شما از طریق یک عمده فروشی اقدام به خرید یخچال فروشگاهی نمایید.

 

خرید یخچال فروشگاهی

شرکت بازرگانی آیسان با فروش و خرید یخچال فروشگاهی به قیمت کارخانه می‌تواند مشکلات را در جهت قیمت خرید یخچال فروشگاهی برطرف نماید. برای خرید یخچال فروشگاهی از شرکت آیسان می توانید با مشاورین فروش تماس بگیرید و سپس در هر کجای ایران که باشید با ارسال یخچال صنعتی می‌توانید محصول خود را با قیمتی ارزان تر تهیه کنید.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

یکی از مشهورترین مدل های یخچال فروشگاهی یخچال فروشگاهی بدون درب است که در اغلب اوقات به این مدل از یخچال فروشگاهی یخچال پرده هوا نیز می‌گویند. این یخچال ها به دلیل داشتن ظاهری زیبا و همچنین دسترسی راحت مشتری به مواد غذایی توانسته بازار خوبی را جهت خرید و فروش خود فراهم کند.

خرید یخچال فروشگاهی

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب بر اساس متراژ آن مشخص می‌شود. هر متر از یخچال فروشگاهی بدون درب قیمتی معادل ۱۷ تا ۱۸ میلیون تومان دارد. بستگی به سفارش مشتری این قیمت بالاتر می‌رود. موتورهای یخچال فروشگاهی بدون درب از جنس موتور دانفوس می باشد که تولیدی کشورهای لهستان و برزیل می باشد. برای آگاهی از قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب و همچنین سفارش محصول خود می‌توانید با مشاوران مجموعه تماس بگیرید.

 

خرید یخچال فروشگاهی

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

برخی از مشتریان برای خرید یخچال ویترینی اقدام به خرید یخچال های ویترینی دست دوم می کنند، چرا که گمان می کنند این مدل از یخچال ها قیمتی ارزانتر نسبت به مدل‌های دسته اول دارد. قیمت یخچال ویترینی دست دوم مسلما از قیمت یخچال ویترینی نو، ارزان تر است چراکه برای بار چندم خرید و فروش می‌شود. البته باید در نظر داشت کسانی که قصد خرید یخچال ویترینی دست دوم را دارند باید مدلهایی از یخچال تهیه کنند که از کیفیت موتور مناسب برخوردار باشد.

خرید یخچال فروشگاهی

پیشنهاد مشاوره این مجموعه آن است که شما برای داشتن یک یخچال ویترینی مناسب اقدام به خرید یخچال ویترینی دست دوم نکنید. زیرا زمانی که یخچال ویترینی دست دوم خریداری کنید باید علاوه بر پرداخت هزینه خرید آن هزینه های تعمیرات بعد از آن را نیز پرداخت کنید. این تقریبا معادل قیمت یخچال ویترینی نو است.برای آگاهی از قیمت یخچال ویترینی دست دوم و همچنین خرید یخچال فروشگاهی می‌توانید با مشاوران مجموعه آیسان تماس بگیرید.

 

صادرات یخچال فروشگاهی به امارات

یخچال فروشگاهی تولید شده در ایران امروز توانسته از جهت کیفیت و همچنین جذابیت ظاهر با مدلهای خارجی خود رقابت تنگاتنگی داشته باشد. به همین علت صادرات یخچال فروشگاهی به کشورهای منطقه بازار مناسبی را جهت خرید و فروش این مدل از یخچال ها فراهم کرده است.

خرید یخچال فروشگاهی

کشور امارات نیز کشورهای مقصد جهت صادرات یخچال فروشگاهی هست که تاجران ایرانی و اماراتی که قصد خرید یخچال فروشگاهی و همچنین صادرات یخچال فروشگاهی به امارات را دارند می توانند با مشاوران شرکت آیسان تماس حاصل نمایند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال جزیره ای

استعلام قیمت یخچال جزیره ای از تولیدی

استعلام قیمت یخچال جزیره ای از تولیدی برای استعلام قیمت یخچال جزیره ای از تولیدی …

Call Now Buttonمشاور فروش