استعلام قیمت یخچال جزیره ای از تولیدی

استعلام قیمت یخچال جزیره ای از تولیدی

برای استعلام قیمت یخچال جزیره ای از تولیدی باید به تولیدکننده‌های یخچال صنعتی مراجعه کنید. تولید کننده های مختلفی یخچال جزیره ای را تولید کرده و به فروش می رسانند. یکی از شرکت های تولید کننده یخچال جزیره‌ای شرکت آیسان است. این شرکت مدل‌های مختلفی یخچال جزیره را بنابر سفارش مشتری آماده می کند.

قیمت یخچال جزیره ای

برای آگاهی از قیمت یخچال جزیره ای، یخچال جزیره فروشگاهی، قیمت یخچال جزیره فروشگاهی، یخچال جزیره‌ای شیشه خم و همچنین یخچال جزیره دست دوم می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت یخچال جزیره ای در قم چقدر است؟
  • یخچال جزیره فروشگاهی چه ویژگی هایی دارد؟
  • قیمت یخچال جزیره فروشگاهی در اهواز چقدر است؟
  • صادرات یخچال جزیره‌ای به کویت چگونه انجام میشود؟

قیمت یخچال جزیره ای در قم

یخچال جزیره ای یکی از جدیدترین مدل های یخچال خوابیده است که به صورت جزیره‌ای تولید شده و بر اساس متراژ تعیین قیمت می‌شود. یخچال جزیره‌ای معمولاً برای فروشگاه‌های مواد غذایی و هایپر مارکت های بزرگ خریداری می‌شود. یخچال جزیره‌ای از در دو نوع موتور سرخود و موتور مرکزی تولید می شود.

قیمت یخچال جزیره ای

هر کدام از این دو موتور یخچال جزیره ای قیمت متفاوتی نسبت به دیگری دارد. برخی از مدل های یخچال جزیره‌ای با استفاده از سیستم پرده هوا ساخته می شوند و برخی دیگر با استفاده از شیشه خم تولید شده اند که اصطلاحاً به این مدل از یخچالهای جزیره‌ای یخچال جزیره شیشه خم می گویند.برای اطلاع از قیمت یخچال جزیره ای در شهر قم باید ابتدا متراژ و اندازه مورد نیاز خود را برای یخچال جزیره‌ای مشخص کنید.

قیمت یخچال جزیره ای

هر متر یخچال جزیره‌ای معمولاً قیمتی معادل ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان دارد. در شهر قم مراکزی برای فروش یخچال جزیره ای وجود دارد. این مراکز معمولاً نمایندگی های فروش یخچال جزیره‌ای هستند که تولید کننده های آن در شهرهای دیگر قرار دارد.برای اطلاع از قیمت یخچال جزیره ای در شهر قم می توانید به این مراکز مراجعه کنید. همچنین میتوانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

یخچال جزیره فروشگاهی چه ویژگی هایی دارد؟

اصطلاح یخچال جزیره فروشگاهی معمولاً برای یخچالهای جزیره ای است که در فروشگاه ها استفاده می شود. یخچال جزیره معمولاً در دو موتور سرخود و موتور مرکزی درست می شود. هر کدام از این یخچال ها قابلیت ساخت در دو نوع فریزر و یخچال را دارند. مشتریان می توانند هر کدام از مدل ها را سفارش بدهند.

قیمت یخچال جزیره ای

جنس بدنه یخچال جزیره‌ فروشگاهی از استیل استنلس می باشد که برای نگهداری مواد غذایی فساد پذیر بسیار مناسب است. همچنین یخچالها از عایق تزریقی فوم پلی اورتان بهره مند شده اند که باعث کاهش در مصرف انرژی برق می‌شود. برای اطلاع از ویژگی‌های دیگر یخچال جزیره فروشگاهی باید به مراکز فروش این مدل از یخچال ها مراجعه کنید.

شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت های تولید کننده یخچال جزیره ای می باشد. شما می توانید بدون مراجعه حضوری و تنها از طریق تماس با مشاوره فروش از ویژگی های یخچال جزیره فروشگاهی اطلاع‌یابید.

قیمت یخچال جزیره فروشگاهی در اهواز

یخچال جزیره فروشگاهی بسته به نیاز مشتری تعیین متراژ می‌شوند. مسلما متراژهای بزرگتر یخچال جزیره قیمت بیشتری نسبت به متراژ های کوچکتر دارند. علاوه بر متراژ ، جنس بدنه و موتور نیز در افزایش قیمت یخچال جزیره فروشگاهی موثر است. تولیدکننده ها با کیفیت های مختلفی یخچال جزیره فروشگاهی را تولید می کنند.

قیمت یخچال جزیره ای

شرکت های محدودی در شهر اهواز در زمینه تولید یخچال جزیره فروشگاهی فعالیت دارند. معمولا شرکت های تولیدی یخچال جزیره فروشگاهی این مدل از یخچال را در دو نوع مختلف تولید می کنند. یک مدل یخچال جزیره فروشگاهی مدل پرده هوا است. در این مدل بدون استفاده از درب و با استفاده از سیستم پرده هوا سرمایش و برودت لازم برای یخچال فراهم میشود.

نوع دیگری طراحی یخچال جزیره فروشگاهی ، یخچال جزیره شیشه خم است. این مدل با استفاده از درب شیشه ای که به صورت خمیده قرار گرفته است سرمای درون یخچال را تامین می کند. شیشه های خمیده روی یخچال به راحتی باز و بسته می شوند. هر کدام از این دو مدل یخچال های فروشگاهی قیمت متفاوتی نسبت به دیگری دارد.

قیمت یخچال جزیره ای

برای استعلام قیمت یخچال جزیره فروشگاهی در شهر اهواز به تولید کننده های یخچال جزیره فروشگاهی و یخچال جزیره شیشه خم در شهر اهواز مراجعه کنید. همچنین می توانید با مشاوره فروش آیسان تماس گرفته و از قیمت یخچال جزیره ای و قیمت یخچال جزیره فروشگاهی اطلاع یابید.

صادرات یخچال جزیره به کویت

یخچال جزیره علاوه بر تولید در بازار داخل و تامین نیاز مشتریان داخلی در بازار خارجی نیز به فروش می‌رسد. کشورهای مختلفی برای صادرات یخچال جزیره فروشگاهی وجود دارند. یکی از کشورها برای صادرات یخچال جزیره کشور کویت می باشد. تاجران ایرانی و کویتی با صادرات یخچال جزیره‌ای می‌توانند سود زیادی را بدست آورند.

قیمت یخچال جزیره ای

چرا که یخچال های جزیره تولید شده در ایران قیمت مناسبی دارد. علاوه بر آن کیفیت یخچال جزیره تولید شده در ایران با نمونه‌های خارجی برابر است. برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال جزیره به کشور کویت می‌توانید با مشاوره فروش آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال جزیره‌ای به امارات، ترکیه، قطر، کویت، روسیه، ارمنستان، انگلیس و سایر کشورهای جهان فعالیت می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم با کیفیت و ارزان

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم با کیفیت و ارزان مشتریانی که می خواهند قیمت …

Call Now Buttonمشاور فروش