مرکز خرید دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران

مرکز خرید دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران

دستگاه بستنی ساز قیفی یکی از لوازم اصلی بستنی فروشی ها هست. شرکت‌های مختلفی اقدام به تولید دستگاه بستنی ساز قیفی کرده‌اند. برای خرید دستگاه بستنی ساز قیفی در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، یزد، قم و شهرهای مختلف ایران می توانید به مراکز خرید دستگاه بستنی ساز قیفی مراجعه کنید.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت های تولید کننده دستگاه بستنی ساز قیفی و یخچال صنعتی می باشد. برای اطلاع از قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی ایتالیایی، قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم، فروش دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم اصفهان، قیمت دستگاه بستنی قیفی تسلا و دستگاه بستنی ساز قیفی ارزان می توانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • خرید دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران چگونه انجام میشود؟
  • قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دیجی کالا چقدر است؟
  • قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم در قم چقدر است؟
  • صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی به ترکیه چگونه انجام میشود؟

مرکز خرید دستگاه بستنی ساز قیفی در تهران

دستگاه بستنی ساز قیفی در کشور ایران توسط تولید کننده های مختلفی نظیر شمس و نیکنام تولید می‌شود. شرکت شمس یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه تولید دستگاه بستنی ساز قیفی است. علاوه بر دستگاه های تولید شده در ایران دستگاه بستنی ساز قیفی ایتالیایی و سایر کشورهای دیگر در ایران خرید و فروش می‌شود.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

برای اطلاع از قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی و خرید آن در شهر تهران باید به مرکز خرید دستگاه بستنی ساز قیفی مراجعه کنید. معمولا مراکز فروش دستگاه بستنی ساز قیفی در شهر تهران در خیابان هایی هستند که لوازم صنعتی آشپزخانه و کافی شاپها به فروش می‌رسند. این مراکز در خیابان پیروزی قرار دارند. علاوه بر آن تولیدکنندگان مختلفی در اطراف شهر تهران در زمینه تولید و فروش دستگاه بستنی ساز قیفی فعالیت می کنند.

شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکتهایی است که در فروش و خرید دستگاه بستنی ساز قیفی فعالیت گسترده دارد. برای خرید دستگاه بستنی ساز قیفی با قیمت ارزان می توانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دیجی کالا

سایت دیجی کالا یکی از سایتهای فروش انواع محصولات به صورت آنلاین است. در این سایت انواع مختلف دستگاه های بستنی ساز قیفی با قیمت و مدل های متنوع به فروش میرسد. قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دیجی کالا از قیمت تولیدی های این دستگاه گران تر تمام می شود زیرا این سایت محصولات خود را از طریق نمایندگی های مختلف به فروش می‌رساند.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

علاوه بر آن هزینه ارسال و حمل و نقل آن نیز برای هزینه خرید دستگاه بستنی ساز قیفی اضافه می شود. برای خرید دستگاه بستنی ساز قیفی با قیمت ارزان می توانید به تولیدی های دستگاه بستنی ساز قیفی در شهرهای خود مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق شرکت آیسان اقدام به خرید دستگاه بستنی ساز قیفی کنید.

دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم در قم

دستگاه بستنی ساز قیفی در مدل های مختلف تولید شده و به فروش می رسد. مدل های تک فاز، ۲ فاز، ۳ فاز و ۴ فاز از مدل‌های این دستگاه است. قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی به صورت نو از حدود ۹۰ میلیون تومان شروع شده و بر اساس میزان فاز آن  افزایش پیدا می‌کند. به همین علت برخی از مشتریان ترجیح می‌دهند تا دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم را خریداری کنند.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

معمولاً قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم از قیمت دستگاه بستنی ساز نو حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان ارزان‌تر است. مراکز مختلفی برای فروش دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم در شهرهای مختلف وجود دارد. در شهر قم نیز مراکزی جهت خرید دستگاه بستنی ساز قیفی به صورت نو و دست دوم وجود دارد.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم علاوه بر فاز آن براساس موتور نیز تعیین قیمت می شود. این یخچال ها در مدل های ایرانی و خارجی در بازار موجود هستند. مدل های ایرانی دستگاه یستنی ساز قیفی دست دوم ساخت شرکت های شمس و نیکنام است. مدل های خارجی دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم نیز تولیدی ایتالیا، تایوان، کره و چین هستند.جهت اطلاع از قیمت دستگاه بستنی ساز قیفی دست دوم می‌توانید با مشاوره فروش شرکت ما تماس بگیرید.

صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی به ترکیه

دستگاه بستنی ساز قیفی تولید شده در ایران علاوه بر فروش در بازار داخل و تامین نیاز کشور ، به کشورهای مختلف جهان صادر می شود. شرکت های مختلفی در ایران در زمینه صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی فعالیت می کنند. شرکت آیسان یکی از این شرکت ها است.

خرید دستگاه بستنی ساز قیفی

شرکت آیسان اقدام به صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی به کشورهای مختلف نظیر ترکیه، امارات، قطر، سوریه، روسیه، گرجستان، ارمنستان، افغانستان، عراق و سایر کشورهای جهان می کند. این کشورها از بازار مناسبی جهت صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی برخوردار هستند. برای اطلاع از نحوه صادرات دستگاه بستنی ساز قیفی به ترکیه و سایر کشورهای جهان می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش