صادرات و فروش یخچال صنعتی به کشور روسیه به صورت عمده

صادرات و فروش یخچال صنعتی به کشور روسیه

قیمت یخچال مغازه پروتئینی به چه میزان است؟صادرات یخچال صنعتی به کشور روسیه چگونه امکان پذیر است؟برای خرید یخچال صنعتی چه اقداماتی لازم است؟ قیمت یخچال ویترینی قنادی به چه میزان است؟

خرید و فروش یخچال صنعتی و همچنین صادرات یخچال صنعتی به کشور روسیه، ارمنستان، عراق، افغانستان و سایر کشورهای همسایه در شرکت آیسان و با راهنمای مشاوران فروش آن انجام می گیرد

قیمت یخچال مغازه پروتئینی به چه میزان است؟

یخچال مغازه پروتئینی یکی از انواع یخچالهای صنعتی است که در مغازه های فروش گوشت و محصولات گوشتی مورد استفاده فروشندگان قرار می گیرد. یخچال مغازه پروتئینی ابعاد مختلفی دارد اما ابعاد استاندارد آن با ارتفاع ۲ متر طول دو و نیم و عمق ۸۵ جهت خرید و فروش تولید و ارسال می‌شود. کسانی که قصد خرید یخچال مغازه پروتئینی را دارند ابتدا باید ابعاد و اندازه های مورد نیاز خود را مشخص کنند و سپس درباره جنس موتور و همچنین جنس بدنه و اصیل به کار رفته شده در آن با مشاوران فروش مشورت کنند.

فروش یخچال صنعتی

جهت آگاهی از قیمت یخچال مغازه پروتئینی و همچنین خرید و فروش و صادرات آن به کشور عراق می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.شرکت بازرگانی آیسان تجربه‌های موفق در زمینه خرید و فروش یخچال صنعتی و صادرات آن به کشور عراق ارمنستان افغانستان پاکستان و سایر کشورهای همسایه داراست.

قیمت یخچال ویترینی قنادی به چه میزان است؟

یخچال ویترینی قنادی یکی از انواع یخچال های صنعتی است که در قنادی ها مورد خرید و فروش مشتریان و فروشندگان قنادی قرار می گیرد. یخچال قنادی با دو مدل مکعبی و ایستاده ویترینی تولید می‌شود. یخچال مکعبی در ۴ یا ۵ طبقه تولید شده و در پشت آن به صورت کشویی باز و بسته می شود. همچنین شیشه یخچال ها به صورت محدبی می باشد.  مهمترین بخش هر یخچال موتور آن یخچال است. شرکت آیسان از موتورهای پرقدرت نظیر دانفوس و موتور های ایتالیایی و آلمانی استفاده می‌کند.

فروش یخچال صنعتی

یخچالهای ویترینی ایستاده برای قنادی کیک ها را در طبقات خود قرار داده و به صورت ویتنی در معرض دید خریداران قرار می دهد. ابعاد و اندازه های یخچال های ویترینی قنادی و همچنین یخچال مکعبی قنادی متفاوت است و بستگی به نوع سفارش مشتری دارد. ابعاد یخچال صنعتی سفارشی مشتریان بر قیمت یخچال صنعتی می‌تواند اثر گذار است.  ابعاد استاندارد یخچال صنعتی در کاتالوگ محصولات شرکت آیسان موجود میباشد. برای آگاهی از قیمت خرید یخچال ویترینی قنادی و همچنین صادرات انواع یخچال صنعتی به کشورهای دیگر نظیر عراق، افغانستان، ارمنستان، کویت، قطر و سایر کشورهای همسایه می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

صادرات یخچال صنعتی به کشور روسیه چگونه امکان پذیر است؟

کشور روسیه کشور همسایه ایران است که از طریق دریایی تاجران ایرانی مشغول تجارت و صادرات انواع محصولات خود به این کشور هستند. یخچالهای صنعتی در ایران کیفیت و قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های خارجی دارند. به همین علت صادرات این نوع از محصولات در کشور ایران رواج پیدا کرده است، چرا که مشتریان خارجی که به دنبال سود فراوان خود هستند برای خرید یخچال صنعتی و همچنین صادرات آن به کشورهای خود اقدام به خرید و فروش یخچال صنعتی و  صادرات انواع یخچال صنعتی به کشورهای خود می کنند.

فروش یخچال صنعتی

در این صورت می توانند یخچال صنعتی را با همان کیفیت اما با قیمتی بسیار پایین تر نسبت به محصولات کشور خود خریداری کنند. در کشور روسیه  یخچال های صنعتی تولیدی ایران  خرید و فروش می‌شوند. شرکت آیسان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش و همچنین صادرات یخچال های صنعتی به کشورهای منطقه و همچنین کشورهایی نظیر روسیه، ترکیه، قطر، کویت، عراق و سایر کشورهای همسایه می باشد. جهت آشنایی با نحوه صادرات و همچنین خرید و فروش انواع یخچال صنعتی و آگاهی از قیمت خرید یخچال ویترینی قنادی و سایر یخچال های صنعتی می توانید کاتالوگ محصولات این شرکت را در سایت شرکت آیسان مشاهده کنید.همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید

فروش یخچال صنعتی

برای خرید یخچال صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید و فروش یخچال صنعتی تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر ایران و سایر کشورها می باشند. جهت راحت تر شدن کار خود می توانید ابتدا کاتالوگ محصولات را که در سایت بارگذاری شده مشاهده کنید و با انتخاب محصول مناسب خود جهت آگاهی از قیمت و سایر ابعاد آن محصول با مشاور فروش تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

فروش یخچال صنعتی در تهران

خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران به صورت عمده

خرید و فروش یخچال صنعتی در تهران به صورت عمده خرید و فروش یخچال صنعتی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاور فروش