خرید و فروش یخچال ویترینی با قیمت ارزان در رشت

خرید و فروش یخچال ویترینی با قیمت ارزان در رشت

خرید و فروش یخچال ویترینی با چه قیمتی در رشت می باشد؟تفاوت قیمت یخچال ویترینی در رشت و تهران به چه میزان است؟قیمت فروش یخچال ویترینی در تهران چه میزان می باشد؟خرید و فروش یخچال ویترینی با قیمت ارزان در شهرهای تهران، رشت ، شیراز ، اصفهان ، مشهد و اهواز انجام می گردد

خرید و فروش یخچال ویترینی با چه قیمتی در رشت می باشد؟

در شهر رشت خرید و فروش یخچال ویترینی بسیار متداول است. در شهری مانند رشت که شهر توریستی مکان های مختلفی که برای فروش مواد غذایی وجود دارد. بسیار بیشتر از شهرهایی است که توریستی نمی باشند و گردشگران به آنها مراجعه نمی کنند. در واقع در شهر رشت فروشگاه های مختلف مواد غذایی کافی شاپ ها رستورانها کبابی ها و بستنی فروشی ها متعددی وجود دارد که نیاز این شهر را به خرید یخچال ویترینی بیشتر از شهرهای دیگر می کند. اما با وجود این نیاز در شهر رشت قیمت تمام شده برای خرید یخچال صنعتی یخچال ویترینی بسیار گرانتر از قیمتی که در شهر تهران به فروش می رسد. این بدان سبب است که در شهر رشت به دلیل بعد مسافت نسبت به تهران هزینه حمل و نقل و ایمنی محصول صنعتی نیست بر قیمت آن افزوده می شود. در واقع یخچالی که در در شهر رشت به قیمت ۱۰ میلیون فروخته میشود در شهری مانند تهران با قیمتی ارزان تر ارائه می شود.

فروش یخچال ویترینی

 

 

اما شرکت بازرگانی آیسان هزینه حمل و نقل را برای مشتریان خود کاهش داده است. گروه تجاری سرما کالا در نظر دارد که با حفظ سلامتی و ایمنی کالا و همچنین کاهش هزینه‌های حمل و نقل کالای با کیفیت و با قیمتی ارزانتر نسبت به فروشندگان دیگر در اختیار مشتریان خود قرار بدهد.

تفاوت قیمت یخچال ویترینی در رشت و تهران به چه میزان است؟

تفاوت قیمت یخچال ویترینی در رشت و تهران بسته به نوع کالا متفاوت است. به عنوان مثال یخچال ویترینی ک در شهر تهران با قیمتی مانند  ۸ میلیون تومان فروخته می شود. تنها هزینه تولید این کالا و سودی که تولید کننده از آن به دست می‌آورد برای به عنوان هزینه خرید این کالا در نظر گرفته می‌شود. اما در شهر رشت علاوه بر قیمت تمام شده کالا هزینه حمل و نقل و همچنین حفظ ایمنی کالای صنعتی نیز بر هزینه آن افزوده می‌شود. به همین علت خریدارانی که  یخچال ویترینی خود را در شهر تهران خریداری می‌کنند به مراتب یخچالی ارزانتر نسبت به خریداران دارند که در شهر رشت اقدام به خرید یخچال ویترینی می‌کنند.

فروش یخچال ویترینی

 

اما شرکت بازرگانی آیسان با کاهش هزینه های حمل و نقل قیمت تمام شده کالا را برای مشتریان خود در شهرستان‌های مختلف نظیر رشت نیز در همان اندازه شهرهای بزرگ مانند تهران حفظ می کند. هزینه های حمل و نقل شرکت بازرگانی آیسان بسیار ارزان تر از هزینه های حمل و نقل سایر فروشندگان فروشندگان یخچال صنعتی می باشد.

قیمت فروش یخچال ویترینی در تهران چه میزان می باشد؟

فروش یخچال ویترینی در تهران با قیمت های متفاوتی ارائه می شود. به عنوان مثال یخچال ویترینی که از پایه قیمت ۵ الی ۶ میلیون تومان شروع می شود ممکن است قیمت بالاتری را هم به خود اختصاص بدهد. این بدان جهت است که برخی از یخچال ویترینی دارای آپشن های بیشتری نسبت به نمونه های خود هستند. به عنوان مثال داشتن یک یخچال ویترینی دو موتوره مسلماً هزینه بیشتری نسبت به یخچال ویترینی تک موتور دارد. اما با این حال قیمت تمام شده در شهر تهران نسبت به شهرهای دیگر بسیار ارزان تر است. علت آن است که در شهر تهران کارخانه های تولیدی یخچال ویترینی متعددی وجود دارد که اقدام به خرید و فروش یخچال ویترینی می‌کنند. به همین علت خریدار یخچال ویترینی با مراجعه به صاحبان صنایع و خریداری خود از آنها هزینه های حمل و نقل و حفظ ایمنی کالا را کاهش داده و تنها هزینه خرید آن کالا را بر عهده خود می گذارند.

 

فروش یخچال ویترینی

 

شرکت بازرگانی آیسان دقیقا همین کار را برای مشتریان شهرستان خود انجام می دهد. مشتریانی که در شهرهای مختلفی غیر از تهران سکونت دارند ویا مشغول تجارت هستند می توانند با تماس با مشاوران فروش ما مانند یک هزینه‌های حمل و نقل را کاهش دهند و کالای مورد نیاز خود را با همان هزینه قبلی دریافت کنند. بدون آنکه برای حمل و نقل قیمت بیشتری پرداخت کرده و متحمل هزینه‌های بیشتری شود.

مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد. برای مشورت یا خرید کافیست با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت عمده

قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت عمده قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت …

Call Now Buttonمشاور فروش