مراکز خرید یخچال فریزر صنعتی با قیمت ارزان در شیراز

مراکز خرید یخچال فریزر صنعتی با قیمت ارزان در شیراز

یخچال فریزر صنعتی چه انواعی دارد؟ چه تفاوتی میان یخچال فریزر صندوقی با یخچال فریزر صنعتی وجود دارد؟ مرکز خرید یخچال فریزر صنعتی در شیراز کجاست؟ تفاوت هزینه خرید یخچال فریزر صنعتی در شیراز و اهواز به چه میزان است؟ برای خرید یخچال فریزر صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

مراکز خرید یخچال فریزر صنعتی با قیمت ارزان در شیراز، تهران، اصفهان، مشهد، یزد و قم و صادرات یخچال صنعتی از طریق شرکت آیسان امکان پذیر می باشد.

یخچال فریزر صنعتی چه انواعی دارد؟

 یخچال فریزر صنعتی یکی از مدلهای یخچال های صنعتی است. یخچال فریزرهای صنعتی از ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند. یخچال فریزرهای صنعتی کاربری های متنوعی را نیز دارند. بدنه یخچال فریزرهای صنعتی از جنس استیل خش دار می باشد. استیل خشدار به استحکام یخچال و همچنین مقاومت آن در برابر ضربه کمک می کند. علاوه بر این یخچال فریزر های صنعتی دارای موتور دانفوس میباشند. موتور دانفوس یکی از موتور های پرقدرت در زمینه یخچال های صنعتی است. یخچال فریزرهای صنعتی از دو کاربری یخچال و فریزر تشکیل شدند. موتور دانفوس این یخچال ها نیز  ۲ تا هست یک موتور برای ایجاد سرمای مناسب درون یخچال و موتور دیگر برای ایجاد سرمای فریزر می باشد. یخچال فریزرهای صنعتی از شیشه های دو جداره نیز تشکیل شدند. در واقع بخش یخچال آن شیشه های دوجداره دارد.

خرید یخچال فریزر صنعتی

 

شیشه دوجداره باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. زیرا مانع اتلاف انرژی در یخچال می گردد. یخچال فریزر صنعتی گونه‌های متنوعی دارد. اما همه آنها در ویژگی های فوق مشترک هستند. یخچال فریزرهای صنعتی به صورت عمده به دو بخش یخچال فریزرهای صندوقی و یخچال فریزر های ویترینی تقسیم‌بندی می‌شوند. برای آگاهی از انواع یخچال فریزرهای صنعتی و همچنین قیمت آنها می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

چه تفاوتی میان یخچال فریزر صندوقی با یخچال فریزر ویترینی است؟

همانطور که بیان شد یخچال فریزرهای صنعتی از دو بخش عمده یخچال فریزر صندوقی و یخچال فریزر ویترینی تشکیل شدند. یخچال فریزرهای ویترینی در واقع گونه ای از یخچال های صنعتی هستند که مواد خوراکی را به صورت ویترینی درون خود قرار می‌دهند. یخچال فریزر های ویترینی از دو بخش یخچال و فریزر تشکیل شدند. یخچال فریزر ویترینی در بخش یخچال خود مواد غذایی را به صورت ویترینی قرار می‌دهد. یخچال فریزر صندوقی مانند صندوق می باشد. این یخچال فریزر از بخش‌های متعددی تشکیل شده است بسته به نیاز مشتری تعداد صندوق‌های آن از ۴ به بالا می باشد.

 

خرید یخچال فریزر صنعتی

 

یخچال فریزر صندوقی ۶ درب نیز وجود دارد. این فریزرها درب مکعبی در بالای خود دارد. در واقع یخچال فریزر های صندوقی مانند جعبه بزرگ استیلی هستند که در آن مواد خوراکی را قرار می دهم. تفاوت در نوع طراحی یخچال فریزر صندوقی با یخچال فریزر ویترینی این دو محصول در قیمت خرید خود نیز با یکدیگر متفاوت هستند. یخچال فریزرهای صندوقی مسلماً قیمتی متفاوت با یخچال فریزر های ویترینی دارند. برای آگاهی از قیمت انواع یخچال فریزر صندوقی و یخچال فریزر ویترینی می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

مرکز خرید یخچال فریزر صنعتی در شیراز کجاست؟

شهر شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و همچنین یکی از شهرهای گردشگری و توریستی ایران میباشد. این شهر به دلیل داشتن هتل ها و رستوران های متعددی که برای گردشگری خود هست دارای بازار بسیار مناسبی برای خرید و فروش انواع یخچال های صنعتی و همچنین خرید یخچال فریزر صنعتی می باشد. علاوه بر این موضوع شهر شیراز کارخانه ها و کارگاه های متعددی در زمینه تولید یخچال فریزر صنعتی دارد. این کارخانه‌ها و کارگاه‌ها در شهرک صنعتی بزرگ شیراز قرار دارد که در اطراف شهر شیراز باقی می باشد. علاوه بر این مراکز متعددی برای خرید یخچال فریزر صنعتی در شهر شیراز وجود دارد.

خرید یخچال فریزر صنعتی

این مراکز در واقع نمایندگی کارخانه ها و کارگاه هایی هستند که در اطراف شهر شیراز می باشند. نمایندگی ها و مراکز خرید یخچال فریزر صنعتی در شهر شیراز در خیابان معالی آباد شیراز می باشد. کسانی که در شهر شیراز قرار دارند می‌توانند به این مراکز مراجعه کرده و اقدام به خرید یخچال فریزر صنعتی کنند. اما کسانی که در شهر شیراز زندگی نمی کنند و یا در استان‌های دیگر و کشورهای دیگر زندگی می‌کنند برای خرید یخچال فریزر صنعتی می‌توانند با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

تفاوت هزینه خرید یخچال فریزر صنعتی در شیراز و اهواز به چه میزان می باشد؟

همانطور که بیان شد شهر شیراز یکی از شهرهای بزرگ در زمینه تولید و خرید و فروش یخچال فریزر صنعتی و یخچال های صنعتی می باشد. کسانی که در شهر شیراز قرار دارند می‌توانند با مراجعه به مراکز تولید یخچال فریزر در شهر شیراز اقدام به خرید یخچال فریزر صنعتی کنند. این موضوع باعث می‌شود که آنها هزینه کمتری نسبت به مشتریان شهر اهواز پرداخت کنند، چرا که مشتریان شیرازی تنها هزینه خرید یخچال فریزر صنعتی را پرداخت می‌کند و هزینه ارسال و حمل و نقل آن دیگر وجود ندارد

خرید یخچال فریزر صنعتی

اما کسانی که در شهر اهواز زندگی می‌کنند باید علاوه بر پرداخت هزینه خرید یخچال فریزر صنعتی از ارسال و حمل و نقل را به مشتریان اهوازی را بپردازند. چرا که شهر اهواز با وجود داشتن بازار مناسبی جهت خرید و فروش انواع یخچال های صنعتی و همچنین خرید یخچال فریزر صنعتی از کارخانه و کارگاه مجهزی برای تولید انواع یخچالهای صنعتی بهره‌مند نیست. به همین علت نیاز خود را از شهرهای دیگر نظیر شیراز تامین کند. مشتریان شهر اهواز باید علاوه بر پرداخت هزینه خرید یخچال فریزر صنعتی باید هزینه ارسال و حمل و نقل آن را نیز پرداخت کنند. اما شرکت بازرگانی آیسان امکاناتی فراهم کرده است که مشتریان با پرداخت کمترین هزینه اقدام به خرید یخچال فریزر صنعتی کنند.

برای خرید یخچال فریزر صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال فریزر صنعتی و صادرات یخچال صنعتی به عراق، کویت ، امارات، روسیه، ترکیه و آلمان تنها کافی است با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. مشاوره فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر ایران و جهان می باشد. برای خرید یخچال فریزر صنعتی می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و همچنین تخفیف ویژه این ماه بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش