بهترین قیمت یخچال قنادی مکعبی از کارخانه

بهترین قیمت یخچال قنادی مکعبی از کارخانه

برای استعلام قیمت یخچال قنادی مکعبی از کارخانه در تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، یزد، کرمان و سایر شهرهای ایران باید به کارخانجات تولید یخچال قنادی مکعبی مراجعه کنید. شرکت های مختلفی اقدام به تولید و فروش یخچال قنادی مکعبی کرده اند.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
شرکت بازرگانی آیسان نیز یکی از شرکت های تولید کننده یخچال قنادی مکعبی است. برای اطلاع از قیمت یخچال قنادی، قیمت یخچال مکعبی خصوصیات یخچال قنادی، قیمت یخچال هایپر مارکت و یخچال قنادی کوچک می‌توانید با مشاوره فروش ما تماس بگیرید.
در این مقاله می خوانید:
بهترین قیمت یخچال قنادی مکعبی در تهران چقدر است؟
قیمت یخچال قنادی دست دوم در اصفهان چقدر است؟
مرکز خرید یخچال قنادی کوچک در قم کجاست؟
صادرات یخچال قنادی مکعبی به امارات چگونه انجام می شود؟

بهترین قیمت یخچال قنادی مکعبی در تهران

یخچال قنادی مکعبی یکی از مدلهای یخچال قنادی است که به صورت مکعبی و در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود. جنس بدنه یخچال قنادی مکعبی معمولا از جنس استیل استنلس است. شیشه های این یخچال سکوریت نشکن هستند و رنگ بدنه آن به دلخواه مشتری به صورت نقره ای طلایی و دودی می‌شود.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
قیمت یخچال قنادی مکعبی بر اساس ابعاد و اندازه و همچنین جنس بدنه و جنس موتور تعیین می‌شود. معمولاً قیمت یخچال قنادی مکعبی از ۳۰ میلیون تومان شروع شده و به بالا می‌رود. ابعاد استاندارد یخچال با ارتفاع ۱و نیم طول ۲ متر و عمق ۵۰ و ۷۰ سانتیمتر میباشد. برای اطلاع از قیمت یخچال قنادی مکعبی در تهران می‌توانید به تولیدیهای این یخچال در شهر تهران مراجعه کنید.
این تولیدی ها معمولاً در خیابان پیروزی و خیابان‌های مختلف این شهر قرار دارند. همچنین می توانید بدون مراجعه به تولیدی ها و از طریق تماس با مشاوره فروش شرکت آیسان اقدام به خرید یخچال قنادی مکعبی کنید.

قیمت یخچال قنادی دست دوم در اصفهان

 قیمت یخچال قنادی دست دوم بر اساس جنس بدنه و جنس موتور تعیین می شود. قیمت یخچال قنادی دست دوم از حدود ۲۰ میلیون تومان شروع شده و تا ۲۵ میلیون تومان می باشد. در واقع تفاوت چندانی بین قیمت یخچال قنادی دست دوم با قیمت یخچال قنادی مکعبی که به صورت نو خرید و فروش می‌شود وجود ندارد. تفاوت قیمت یخچال قنادی دست دوم با قیمت یخچال قنادی مکعبی در حدود ۵ تا ۱۰ میلیون تومان است.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
خرید یخچال قنادی مکعبی به صورت نو بهتر است چرا که مشتریان با خرید یخچال قنادی مکعبی نو گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز دریافت خواهند کرد. برای اطلاع از قیمت یخچال قنادی دست دوم در شهر اصفهان می توانید به بازار فروش این یخچال ها در خیابان جی مراجعه کنید. برخی از تولیدکنندگان یخچال قنادی در خیابان اطشاران نیز واقع شده‌اند و علاوه بر آن در جاده شهرک صنعتی کوهپایه نیز چندین تولید کننده یخچال قنادی وجود دارد.

یخچال قنادی کوچک در قم

در شهر قم به علت نبود تولید کننده یخچال صنعتی معمولاً قیمت یخچال قنادی مکعبی بسیار گرانتر از شهرهای دیگر تمام می‌شود چرا که مشتریان شهر قم باید علاوه بر پرداخت هزینه خرید یخچال قنادی کوچک هزینه رفت و آمد و حمل و نقل آن نیز بپردازند. تولیدی هایی که در اصفهان و تهران هستند نیاز مشتریان شهر قم را تامین می‌کنند.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
برای اطلاع از قیمت یخچال قنادی کوچک در شهر قم می توانید از تولیدی های اصفهان و تهران استعلام قیمت بگیرید. یخچال قنادی کوچک یا همان یخچال شوکیک به صورت نو با قیمت ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. در شهر قم نیز این قیمت تا حدود ۳۵ میلیون تومان افزایش می یابد.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
شرکت بازرگانی آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان در شهرهای مختلف به راحتی با پرداخت کمترین هزینه حمل و نقل اقدام به خرید یخچالهای صنعتی کنند. جهت اطلاع از قیمت یخچال قنادی مکعبی و یخچال قنادی کوچک می توانید با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

صادرات یخچال قنادی مکعبی به امارات

یخچال قنادی مکعبی علاوه بر فروش در ایران و تامین نیاز مشتریان داخلی در کشورهای دیگر نیز به فروش می رسد. کیفیت مناسب یخچال های صنعتی تولید شده در ایران و همچنین قیمت پایین نسبت به نمونه های خارجی باعث شده است تا مشتریان زیادی از کشورهای مختلف علاقه‌مند به خرید یخچال قنادی مکعبی از ایران باشند.

قیمت یخچال قنادی مکعبی

یکی از این کشورها کشور امارات است. تاجران ایرانی و اماراتی با صادرات یخچال قنادی مکعبی به این کشور می‌توانند سود بسیاری را نصیب خود کنند. شرکت آیسان نیز در زمینه صادرات یخچال قنادی مکعبی فعالیت می کند. جهت اطلاع از قیمت یخچال قنادی مکعبی و نحوه صادرات آن به امارات، ترکیه، قطر، روسیه، سوریه، لبنان، افغانستان و تاجیکستان می توانید با مشاورین فروش تماس بگیرید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ویترینی قنادی

جدیدترین قیمت یخچال ویترینی قنادی در اصفهان

جدیدترین قیمت یخچال ویترینی قنادی در اصفهان برای اطلاع از جدیدترین قیمت یخچال ویترینی قنادی …

Call Now Buttonمشاور فروش