فروش یخچال صنعتی حرفه ای دو درب

فروش یخچال صنعتی حرفه ای دو درب

یخچال صنعتی حرفه‌ای دو درب دارای چه ویژگی هایی است ؟ یخچال صنعتی حرفه ای دو درب در در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟ برای خرید یخچال صنعتی حرفه‌ای دو درب چه اقداماتی لازم است؟ یخچال صنعتی حرفه ای دو درب مدلی از یخچال های صنعتی برای مصارف عمده و حرفه ای نظیر رستوران های بزرگ ساخته شده است.

 

یخچال صنعتی حرفه‌ای دو درب

 

یخچال صنعتی حرفه‌ای دو درب دارای چه ویژگی هایی است ؟

یخچال صنعتی حرفه ای دو درب دارای طراحی منحصر به فرد در ها و دستگیر است. درب های محکم و زیبا از جنس استیل می باشند.در واقع از لحاظ ارگونومی در شرایط ایده‌آل قرار دارد. در های استیل قابلیت شستشو داشته و از لحاظ بهداشتی ویژگی بسیار مناسبی دارد. بسته شدن درب های این یخچال به صورت خودکار بوده و نیازی به بستن درب توسط کاربر وجود ندارد .طراحی زیبای آن جذابیت یخچال دو چندان کرده است.

ترموستات یخچال به صورت دیجیتالی می باشد در واقع این امکان را فراهم می کند دمای داخل کابین یخچال به صورت خودکار تنظیم شود این امکان برای کاربر یخچال فراهم می شود که دیگر نیازی به برفک زدایی یخچال پیدا نمی شود و در واقع محصول را در مقابل قطع و برق ناگهانی برق محافظت می کند. یخچال دارای پایه های بسیار محکمی باشد.

 

یخچال صنعتی حرفه‌ای دو درب

علاوه بر محکم بودن، پایه ها می‌توانند ارتفاع را تنظیم کنند. برای کسانی که یخچال در ارتفاع پایین تر می خواهند پایه های یخچال کوتاهتر می شود و زمانی که می خواهند در زیر آن به شست و شو و تمیز کاری بپردازند پایه‌های یخچال باز شده و به بالا می آید.
سیستم خنک کننده داخل هوا به صورت گردش هوایی اجباری میباشد. د‌مای یخچال از صفر تا مثبت ۵درجه سانتیگراد در تغییر است. جنس بدنه خارجی آن استیل بوده و درب های آن نیز از استیل می باشد. تعداد طبقات یخچال در دو نوع پنج طبقه و ۱۰ طبقه ساخته می شود.

وزن قابل تحمل در هر طبقه یخچال ۲۰ کیلوگرم می باشد. شیشه یخچال دوجداره بوده و حاوی گاز آرگون است از اتلاف انرژی و دمای یخچال جلوگیری می کند سیستم روشنایی آن نیز led بوده و داخل کابین می‌باشد .همانطور که گفته شد نوع ترموستات آن دیجیتالی است.

 

یخچال صنعتی حرفه‌ای دو درب

 

یخچال صنعتی حرف های ۲ درب در چه مکان هایی استفاده میشود؟

یخچال در آشپزخانه های حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین از این یخچال برای مصارف غذایی و لبنی نیز استفاده می شود. بسته به نیاز مصرف کننده یخچال می تواند کاربری های متفاوتی داشته باشد اگر شما یک رستوران بزرگ دارید میتواند در آشپزخانه رستوران شما قرار بگیرد. اگر شما یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ یا یک هایپر مارکت دارید یخچال صنعتی حرفه ای دو درب می تواند محصولات غذایی و لبنی شما را در خود جای دهد.

یخچال صنعتی حرفه‌ای دو درب

برای خرید یخچال صنعتی حرفه‌ای دو درب چه اقداماتی لازم است ؟

برای خرید یخچال صنعتی حرفه دو درب کافیست با شماره تلفن واحد فروش ما تماس بگیرید. در هر کجای ایران که باشید گروه صنعتی تجاری سرمایش این امکان را دارد که کالای مورد نیازتان را برای شما ارسال کند. برای سفارش محصول و یا مشورت از مشاوران فروش ما کافیست با شماره تلفن های ما تماس بگیرید . مشاوره فروش ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات می باشند . اگر هنوز از انتخاب محصول خود تردید دارید یا قصد آشنایی بیشتر یا آگاهی بیشتر با محصول تجاری خود دارید با مشاوران فروش ما تماس بگیرید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

فروش یخچال صنعتی در تهران

صادرات و خرید و فروش یخچال صنعتی به کشور کویت

صادرات و خرید و فروش یخچال صنعتی به کشور کویت لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل …

Call Now Buttonمشاور فروش