خانه / یخچال ویترینی / قیمت خرید یخچال ویترینی تک درب در اصفهان به صورت عمده

قیمت خرید یخچال ویترینی تک درب در اصفهان به صورت عمده

قیمت خرید یخچال ویترینی تک درب در اصفهان به صورت عمده

یخچال ویترینی تک درب چه ویژگی هایی دارد؟تفاوت یخچال ویترینی تک درب با یخچال ویترینی خوابیده چیست؟ قیمت خرید یخچال ویترینی تک درب اصفهان به چه میزان می باشد؟ برای خرید یخچال ویترینی تک درب چه اقداماتی لازم است؟

قیمت خرید یخچال ویترینی تک درب در اصفهان به صورت عمده در سایت شرکت بازرگانی آیسان وجود دارد.

یخچال ویترینی تک درب چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال ویترینی تک درب یکی از انواع یخچال های ویترینی است که به تهیه و تولید می‌رسد. یخچال ویترینی گونه‌ای از یخچال صنعتی است که مواد غذایی را به صورت ویترینی درون خود جای می دهد. این یخچال دارای درب های متعددی می باشد. یکی از مدل های یخچال ویترینی یخچال ویترینی تک درب است. در واقع یخچال یک درب با یک درب تهیه و تولید می‌شود. علت آن که یخچال ویترینی تک درب تولید می‌شود به علت کمبود فضا در مغازه هافروشگاه های کوچک است. این یخچال برای کسانی که فضا و امکانات کافی برای قرار دادن یخچال های ویترینی ندارند گزینه مناسبی است.

خرید یخچال ویترینی تک درب

 

یخچال ویترینی تک درب چیزی از یخچالهای ویترینی کم ندارد. بدنه یخچال از استیل خشدار است که بسیار مقاوم بوده و در برابر ضربه محکم است. همچنین درون یخچال ویترینی از نورپردازی لامپ ال ای دی استفاده شده است. شیشه های یخچال ویترینی تک درب دوجداره است. شیشه دوجداره باعث حفظ سرما و همچنین صرفه‌جویی در انرژی می‌شود. در واقع شیشه های دوجداره از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند. همچنین کف یخچال از ورق نگیر استیل ساخته شده است که در برابر حجم وسیع مواد غذایی بسیار مقاوم است. یخچال ویترینی تک درب به شما این امکان را می‌دهد که هم مواد غذایی را درون یخچال قرار دهید، هم به نمایش بگذارید و فضای کمی را برای یخچال ویترینی اشغال کنید.یخچال ویترینی تک درب گزینه مناسبی برای فروشگاه های کوچک است.

تفاوت یخچال ویترینی تک درب با یخچال ویترینی خوابیده چیست؟

یخچال ویترینی تک درب همانطور که بیان شد گونه ای از یخچال ویترینی است که تنها یک در بر روی آن تعبیه شده است. اما یخچال ویترینی خوابیده گونه‌ای متفاوت از یخچال ویترینی است. در واقع یخچال ویترینی خوابیده نقطه مقابل یخچال ویترینی تک درب است. یخچال ویترینی تک درب در فروشگاه‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما یخچال ویترینی خوابیده در فروشگاههای بزرگ استفاده می شود که تقریباً فضا و جای مناسب را برای یخچال ویترینی دارد. یخچال ویترینی خوابیده یخچال‌های بزرگی هستند و به همین علت در مغازه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرد.

خرید یخچال ویترینی تک درب

 

اما تفاوت این دو یخچال در نوع و کیفیت شان بسیار محدود است. در واقع یخچال از گونه بدنه موتور ها و همچنین پردازش کیفیت تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوت این دو یخچال در طراحی این دو می باشد. برای مشاوره جهت خرید یخچال ویترینی تک درب مناسب مغازه تان کافیست با شماره فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به شما در خرید مطمئن و مناسب با فضای مکان شغل شما کمک خواهند کرد .‌

قیمت خرید یخچال ویترینی تک درب در اصفهان به چه میزان می باشد؟

شهر اصفهان یکی از شهرهای بزرگ کشور ایران است. این شهر علاوه بر داشتن توریستها و گردشگران های بسیار زیادی که از همه دنیا به این شهر سفر می کنند و باعث رونق شدن بازار خرید و فروش یخچال ویترینی در این شهر می شود‌. داشتن کارخانه های بزرگ در زمینه یخچال ویترینی را هم به عنوان یک امتیاز دارد. در واقع شهر اصفهان یکی از بازارهای پر رونق خرید و فروش یخچال ویترینی تک درب است. کسانی که در اصفهان زندگی می کنند می توان با اطمینان کامل به خرید یخچال ویترینی تک درب بپردازند زیرا در این شهر هم تنوع یخچالها و هم خرید و فروش آن بسیار بالا است.

خرید یخچال ویترینی تک درب

شهر اصفهان کارخانه های بزرگی دارد و این یک امتیاز برای شهر اصفهان محسوب می‌شود. چرا که نیاز خود را به صورت بومی تامین می‌کند.‌ کسانی که در شهر اصفهان هستند می‌توانند با مراجعه به دفاتر فروش کارخانه آنها اقدام به خرید یخچال ویترینی تک درب کنند. اما کسانی که در شهر اصفهان نیستند و یا در شهرها و کشورهای دیگر قرار دارند می‌توانند با تماس با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرند و اقدام به خرید یخچال ویترینی تک درب کنند. در واقع شرکت بازرگانی آیسان یکی از گروه‌های موثر در زمینه خرید و فروش یخچال صنعتی است که تنها به بازار ایران خود را محدود نمی کند بلکه مشتریانی از سراسر دنیا دارد.

برای خرید یخچال ویترینی تک درب چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال ویترینی تک درب تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر ایران و و کشورهایی نظیر عراق، افغانستان، ارمنستان، روسیه و قطر جهت صادرات یخچال ویترینی می باشد. تنها کافیست با مشاوران تماس بگیرید و از یک مشاوره رایگان و همچنین تخفیف ویژه این ماه بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت عمده

قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت عمده قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت …

Call Now Buttonمشاور فروش