قیمت خرید و فروش یخچال ویترینی در اصفهان


قیمت خرید و فروش یخچال ویترینی در اصفهان

یخچال ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟ تفاوت یخچال ویترینی با یخچال فریزر ویترینی چیست؟ مراکز خرید و فروش یخچال ویترینی در اصفهان کجاست؟ برای خرید و فروش یخچال ویترینی چه اقداماتی لازم است؟

قیمت صادرات وخرید و فروش یخچال ویترینی در شهرهای اصفهان، تهران، شیراز، مشهد، اهواز، کرمان و یزد در سایت شرکت آیسان وجود دارد .

فروش یخچال ویترینی

یخچال ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال ویترینی یکی از انواع یخچال های صنعتی است. یخچال ویترینی تفاوت بسیار زیادی با انواع مختلف یخچال های صنعتی ندارد. در واقع همان طور که از نام یخچال پیداست یخچال ویترینی به عنوان ویترینی برای نمایش محصولات غذایی در نظر گرفته می‌شود. زمانی که شما مواد غذایی را در یخچال ویترینی قرار دهید این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده اید تا مواد غذایی را ببینند مقایسه کنند انتخاب کنند و آن را در سبد غذایی خود قرار دهند. یخچال ویترینی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا بتوانند با باز و بسته کردن درب های یخچال به خرید مطمئن دست یابند.

یخچال ویترینی از شیشه های دو جداره ساخته شده است. شیشه های دوجداره این امکان را فراهم کرده است که ازخروج سرما جلوگیری می کند و از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. علاوه بر ویژگی های فوق یخچال ویترینی دارای ویژگی های مناسبی دیگر نیز می‌باشد. موتور یخچال ویترینی از جنس دانفوس بوده که بسیار موتور پر قدرت و موثری است و سرمای بسیار زیادی را تولید می کند و می تواند مواد غذایی را بسیار خوب در یخچال نگهداری کند. به جهت جذاب کردن مواد غذایی برای مشتری از لامپ ال ای دی برای نورپردازی انتخاب می شود که در واقع مشتریان می توانند با دیدن مواد غذایی اقدام به خرید آنها بکنند. بدنه یخچال ویترینی از جنس استیل خش دار می باشد که بسیار پر قدرت بوده و در برابر ضربه مقاوم است.

تفاوت یخچال ویترینی با یخچال فریزر ویترینی چیست؟

همانطور که بیان شد یخچال ویترینی یکی از انواع یخچال های صنعتی است که با قرار دادن مواد غذایی در آن و جذب مشتری و فروش محصولات غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت یخچال ویترینی با یخچال فریزر ویترینی در نام آنها مشخص است. یخچال فریزر ویترینی در واقع یخچالی است که در کنار خود فریزر را به همراه دارد یخچال فریزر ویترینی از دو موتور استفاده می‌کند. موتور اول برای یخچال و موتور دوم برای فریزر سرمای مناسب ایجاد می کند. مسلماً ایجاد سرما برای یخچال بسیار متفاوت از ایجاد سرما برای فریزر است.

یخچال ویترینی نیز می‌تواند دو موتوره باشد. در واقع یخچالهای ویترینی بزرگ از دو موتور نیز استفاده می کند. اما دو موتوره بودن مخصوص یخچال فریزر ویترینی است که در واقع بتواند سرمای متعددی را برای یخچال فریزر ایجاد کند. یخچال فریزر در قسمت یخچال خود دسترسی به مشتری را فراهم کرده است. درب قسمت فریزر به صورت استیل خش دار تولید شده است. در یخچال ویترینی همه درب یخچال به صورت شیشه دوجداره می باشد. تفاوت دیگر این دو محصول در قیمت آنها نیز می‌باشد. قیمت یخچال ویترینی بسیار متفاوت از قیمت یخچال فریزر ویترینی است. برای آگاهی از قیمت محصولات و همچنین تفاوت این دو محصول میتوانید با مشاوران فروششرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان می تواند به شما در یک خرید مطمئن کمک کند.

مرکز خرید یخچال ویترینی در اصفهان کجاست؟

اصفهان یکی از شهرهای بزرگ در زمینه خرید و فروش یخچال ویترینی است. در واقع شهر اصفهان به دلیل داشتن توریست و گردشگر بسیار زیادی که در خود دارد توانسته فروشگاه های مواد غذایی و رستوران های پر رونقی را داشته باشد. علاوه بر این ویژگی مهم شهر اصفهان یکی از شهرهای مادر در زمینه تولید یخچال های صنعتی می باشد. در واقع این شهر تولیدات خود را می‌تواند به سرعت به فروش برساند. یکی از انواع محصولاتی است که در شهر اصفهان به خرید و فروش می رسد یخچال ویترینی است. مراکز متعددی برای خرید و فروش یخچال ویترینی در شهر وجود اصفهان وجود دارد. این مراکز به صورت پراکنده در شهر اصفهان می باشند به عنوان مثال بخشی از این مراکز خیابان جی و بخشی در خیابان چهارباغ پایین و چهارباغ بالا مستقر شدند.

برای کسانی که در شهر اصفهان هستند مراجعه به این مکان ها کار آسانی است. آنها می‌تواند به این مکان مراجعه کرده و اقدام به خرید و فروش یخچال ویترینی بکنند. اما کسانی که در شهر اصفهان زندگی نمی کنند چه کاری می توانند انجام دهند. آنها می‌توانند با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرند. شرکت آیسان از شرکت های موثر در زمینه خرید و فروش یخچال های صنعتی است. کسانی که در شهر اصفهان زندگی نمی کنند و یا حتی در کشور ایران زندگی نمی کنند، می توانند با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرند.

برای خرید یخچال ویترینی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال ویترینی تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان با داشتن مشاوران مجرب در زمینه مشاوره محصول مناسب و همچنین ارائه قیمت‌ها به شما مشتریان توانسته اعتماد بسیار زیادی را جلب کند. شما می‌توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید و با یک مشاوره رایگان از قیمت‌های محصولات آگاه شوید. همچنین از تخفیف ویژه این ماه که برای مشتریان خوش شانس این ماه در نظر گرفته شده بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت عمده

قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت عمده قیمت یخچال ویترینی دست دوم به صورت …

Call Now Buttonمشاور فروش